Об’єкти соціальної інфраструктури, комунальні підприємства та «Пункти незламності» міста забезпечують потужними генераторами, що дасть змогу підключити обігрівачі. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Віталія Граждана.

Потужні генератори встановлюють також біля «Пунктів незламності», що дозволить розширити можливості цих пунктів та у разі потреби люди зможуть не тільки підзарядити телефони чи приготувати чай, а й зігрітися завдяки підключеним обігрівачам.

«Враховуючи те, що ми заздалегідь змогли придбати потужні електрогенератори та встановити їх на комунальних підприємствах, це вже дає свій результат – під час тривалих відключень електроенергії ми змогли збалансувати центральну систему опалення та подавати теплоносій до помешкань містян безперебійно, адже в першу чергу ми повинні дбати про дітей і мешканців старшого віку.

Вірю, що ми впораємось з будь-якими викликами, оскільки ми згуртовані і підтримуємо один одного. Сила нашої громади – у єдності. Працюємо й надалі. Все буде Україна!», – зазначив міський голова Віталій Граждан.