Окрім постійного оновлення даних стосовно актуальних вакансій громади, фахівці установи розширюють можливості для тих, хто хоче працювати та навчатись. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизьку міську територіальну громаду.

Нещодавно співробітники Арцизької районної філії Одеського обласного центру зайнятості оголосили про новий навчальний курс, на якому можна отримати професію молодшої медичної сестри з догляду за хворими. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, а для інших категорій можливе навчання на платній основі.

Курс передбачає набуття теоретичних та практичних навичок з надання допомоги при травматичному пошкодженні, кровотечі, отруєнні, опіках тощо для роботи в медичних, соціальних, волонтерських та інших організаціях.

Термін навчання – 30 навчальних годин (5 днів).

Початок навчання – з 10 жовтня 2022 року.

Для отримання більш детальної додаткової інформації потрібно звертатись за телефоном: 04845 3 18 32, 068 170 04 58, або за адресою: м. Арциз, вул. Соборна, 37А.

Також у телеграм-каналі Центру на постійній основі оновлюється інформація про актуальні вакансії у м. Арциз та навчальні курси, де можна здобути нову професію для подальшого працевлаштування.

М. Нікова

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.