стерилізація собак

Комунальне підприємство “Благоустрій” в Арцизі Одеської області оголосило відкриті торги з пошуку підрядника для тимчасової ізоляції та стерилізації 75 безпритульних собак. Про це повідомляє Інтент.

Як йдеться у матеріалах на сайті Prozorro, очікувана вартість закупівлі – 300 тисяч гривень. Тобто на кожну тварину планують витратити до чотирьох тисяч гривень. Джерело фінансування послуги – місцевий бюджет.

Переможцю належить виконати наступні завдання:

  • улаштувати карантинний пост на території міста, облаштувати його для проведення обстеження, вакцинації від сказу та ветеринарної обробки;
  • виловити безпритульних собак;
  • транспортувати спеціалізованим транспортом;
  • провести біостерилізацію та профілактичне щеплення проти сказу;
  • забезпечити післяопераційне утримання до п’яти діб;
  • чипувати мікрочипом та зареєструвати в електронній базі виконавця.

Кожну оброблену тварину промаркують яскравим чипом.

Відловлені тварини мають знаходитись на території замовника під наглядом ветеринарного лікаря до повернення тварин на місце вилову продовж виконання за договором послуг.

Закупівля запланована як відкриті торги з особливостями й має відбутися 13 лютого.

З початком повномасштабної агресії російської федерації проведення закупівель у форматі відкритих торгів з особливостями, коли терміни процедур знижені, а в переможців немає конкурентів, стали переважати над іншими.

За даними Міністерства економіки, з 14 по 20 грудня 2022 року 306 успішних торгів на Prozorro із 347  були завершені з одним учасником. Тобто майже 90% закупівель за цей період проведені з одним учасником торгів.

Втім минулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів.

Уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

У 2022 році міська влада Арцизу виділила на замовлення аналогічних послуг 300 тисяч гривень. Тоді за ці гроші представники харківської громадської організації “Зооконтроль” обробили сотню чотирилапих безхатченків.