Досвід з попередніми 4 мостами допоможе встановити п’ятий і шостий максимально швидко та відновити транспортне сполучення у Херсонській області. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що Чехія першою почала надсилати в Україну металеві переправи, завдяки яким “Укравтодор” може швидко відновлювати проїзд зруйнованими штучними спорудами на державних дорогах.

“Саме підірвані мости є головною перепоною відновлення транспортного сполучення на звільнених від окупантів територіях. Завдяки попередньо надісланим 4 конструкціям вдалося запустити рух на Київщині, Харківщині та Черкащині”, – йдеться в повідомленні.

В Держагентстві автодоріг підкреслили, що перевага цих металевих мостів – легкість та швидкість збирання. Мости мають типову конструкцію: 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом.

“Досвід з 4 мостами допоможе встановити п’ятий і шостий мости максимально швидко та відновити транспортне сполучення там, де потреба найгостріша – у Херсонській області”, – підсумували в “Укравтодорі”.