стартап

В Україні розпочалась реєстрація на захід «Science&Business — GIST Pitch Days», учасники якого можуть отримати $5 000 на розвиток власного наукового стартапу. Метою заходу є поєднання наукового та інноваційного потенціалу новаторів і розвиток наукоємних стартапів в Україні. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням Мінцифру.

Шанс кожному українцю отримати фінансову підтримку на розвиток власних інновацій надають організатори заходу – Український фонд стартапів разом з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України за підтримки партнера — GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» — Global Innovation through Science and Technology initiative).

До заходу запрошують українських новаторів, що мають інноваційні рішення у таких категоріях:

  • охорона здоров’я;
  • агротехнології та біотехнології;
  • енергетика та екологія;
  • промисловість та інфраструктура.

Під час заходу, який відбудеться 8 та 16 березня, учасники зможуть презентувати власні проєкти та почути корисний фідбек від експертів. За результатами пітчів 24 проєкти-переможці отримають допомогу від «GIST» у розмірі $5 000.

Заявки на участь приймаються до 20 лютого включно.

Реєстрація за посиланням.

Довідково:  Sсience&Business – серія заходів Міністерства освіти і науки України та Фонду розвитку інновацій (Українського фонду стартапів), що проводяться з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.