
Багато мешканців міста та переселенців набирали з бювету питну воду, яка поступає з 60-метрової артезіанської свердловини. Нині через похолодання бювет буде закритий до весни, передає Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльського міського голову.
Бювет було відкрито у 2017 році на свердловині водозбору “Фортеця”. З того часу ізмаїльці утворювали тут черги, щоб набрати безоплатно очищену питну воду.
Після початку повномасштабного вторгнення до бювету стали приходити й переселенці з інших міст України, які шукали в Ізмаїлі тимчасового захисту.
Від 10 лютого через низькі температурні показники зовнішнього повітря бювет, на жаль, припиняє свою роботу.
Міський голова Андрій Абрамченко зазначив, що орієнтовна дата відновлення функціонування бювету – 1 березня.



