Медіагрупа Drinks+ у колаборації з агентством маркетингу MIX минулого року представила глобальну ініціативу підтримки винного туризму в різних країнах світу  премію нового, освітнього формату Wine Travel Awards. Про включення ТМ “VILLA TINTA”, підприємництво якої розташоване у Болградському районі, до номінантів премії Wine Travel Awards стало відомо з публікації Медіагрупи Drinks,  передає Бессарабія.UA

Villa Tinta – новий номінант Wine Travel Awards з України! Сімейне виноробне господарство Villa Tinta має 550 га власних виноградників, а також переробляє виноград, вирощений на 600 га виноградників партнерів у долині озера Ялпуг. Унікальний терруар із захищеною географічною назвою знаходить своє вираження у винах із європейських сортів, а також місцевих: Одеський Чорний та Сухолиманський. Щоб підігріти цікавість, можна спробувати Villa Tinta (сухі ординарні вина з місцевих та європейських сортів), Tintarella (ігристі вина за технологією Charmat-Martinotti) та Tinta (напівсолодкі купажовані вина).

Додамо, Wine Travel Awards – це не рейтинг, а інформаційна кампанія привернення уваги до людей, регіонів та вин, продуктів місцевості. Задача Wine Travel Awards полягає у тому, щоб знайти, виділити та поінформувати спільноту про найяскравіші амбасадори та ефективні гіди, недооцінені та маловідомі напрямки, лектори та освітні екскурсії, що відкривають нові винні куточки планети.

До списку ключових країн для проведення презентацій Wine Travel Awards вже увійшли Україна, Італія, Велика Британія, Німеччина, Молдова, Франція, Іспанія, Грузія.

Тепер “Villa Tinta” представлятиме південь Одещини. Радіємо, що ця торговельна марка стане частиною винного маршруту світу.