пожежа допомога

Вчора, 8 грудня, у місті Кілії в приватному секторі сталась пожежа. На щастя, ніхто не загинув. Але в холодну пору року мати та дочка залишились майже без усіх речей та документів. Про це повідомля Бессарабия.UA.

Як розповіла нашому виданню Альона Тутова, яка є онукою постраждалої власниці будинку, пожежа сталась через вибух газового балона. Що саме спричинило вибух, будуть встановлювати експерти. Хоча уже зараз усі ознаки вказують на несправність балона.

Головне інше: 85-річна Дарина Олексіївна Кріпак, бабуся, яка в момент вибуху знаходилась неподалік від епіцентру, залишилась живою. Однак жінка все ж таки отримала опіки обличчя, і тепер потребує лікування. Донька бабусі, Любов Василівна Тутова, також в цей момент була вдома, але, на щастя, фізично не постраждала.

Проте біда є. Внаслідок сильної пожежі, будинок, в якому проживали мати та донька, вигорів наполовину. Повністю згоріли кухня, їдальня, комора, холодильник, бойлер, плита, пральна машина, морозильна камера, особисті речі. Від вибуху повилітали двері та вікна у будинку. Вщент згоріли усі документи бабусі, а також заощадження, які були в родині.

Жінкам нікуди йти. Вони продовжують жити у напівзруйнованому будинку. Однак на дворі – зима. Тому постраждалим дуже потрібна будь-яка допомога від небайдужих людей.

Всі, хто може та хоче допомогти родині, яка опинилась у скрутному становищі, можуть переказати посильну суму на картку ПриватБанку.

4149 4993 9621 5178 – Тутова Альона Григорівна, онука

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.