Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала товариство з обмеженою відповідальністю “Одесагаз-постачання” на 850 тисяч гривень за порушення вимог законодавства та ліцензійних умов. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Інтент.

Серед порушень, які знайшли під час перевірки “Одесагаз-Постачання”, зокрема: невчасне повернення коштів споживачам, які переплатили гроші за надані послуги та неінформування регулятора щодо зміни адреси офіційного вебсайту компанії, а також зміни адреси для обслуговування клієнтів.

“Зазначена сума штрафу має бути сплачена до Державного бюджету України у 30-денний строк з дня одержання копії постанови”, — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, напередодні нового року Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала “Одесагаз” на 255 тисяч гривень. Таку суму доведеться сплатити через порушення вимог законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності.