Віцепрезидент Бундестагу Федеративної республіки Німеччина зустрілась з начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченко та детально обговорила з ним подальшу підтримку Одещини зі сторони Німеччини. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Департамент інвестицій, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА.

Під час візиту високоповажної гості, керівник області поінформував Катрін Герінг-Екардт про ситуацію з енергопостачанням в регіоні. Він також розповів про нещодавню аварію  на одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго», яка спричинила пожежу, через що практично повністю був знеструмлений Одеський район та місто Одеса. В розмові Максим Марченко розповів про ті першочергові заходи, яких вживає влада для ліквідації наслідків аварії та відновлення роботи енергосистеми.

Трохи згодом українська та німецька сторони звірили двосторонні плани після попередніх зустрічей минулого року, насамперед щодо подальшого оборонного сприяння Україні з боку Німеччини, а також посилення санкцій проти російського агресора.

Окремо були обговорені теми відновлення України, відбудови енергетичної системи із використанням «зелених» та енергоощадних технологій, грантові програми для малого й середнього бізнесу та підтримку ВПО.

Максим Марченко запропонував Німеччині відіграти провідну роль у відбудові зруйнованих російськими окупантами одеських територій – підтримати подальше відновлення різних об’єктів, соціальної та критичної інфраструктури, в Одеській області від наслідків російських бомбардувань і зараз, і після закінчення війни. І, звісно, подякував Катрін Герінг-Екардт за всебічну підтримку нашої країни, зокрема за вже надану зброю, яка допомагає захищати людей та давати відсіч ворогові.

«Ваш візит до нашого регіону – важливий сигнал підтримки Німеччини українського народу, який демонструє свою незламність у відбитті воєнної агресії росії», – зазначив Максим Марченко.