авто для фронта сша

Учора, 23 січня, Одещину відвідав засновник американської фундації карет швидкої допомоги для України, віцепрезидент «OSF HealthCare» Кріс Менсон, який з початком повномасштабної війни активно допомагає нашим військовим. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на голову Одеської обласної ради Григорія Диденко.

Пан Менсон від початку повномасштабного вторгнення вже в четвертий раз приїжджає до України, і знову – не з порожніми руками. На цей раз Кріс Менсон привіз три автомобілі швидкої допомоги для бійців територіальної оборони, що зараз виконують бойові завдання на лінії фронту. Всі автомобілі повністю укомплектовані і готові до порятунку наших героїв. Також він привіз пожежний автомобіль для Миколаївщини.

Координує діяльність пана Менсона в Україні депутат Одеської обласної ради Олександр Денисенко та організація «Life Support Ukraine». Тож, враховуючи значний внесок Кріса Менсона, керівництво області нагородило американця почесною відзнакою Одеської обласної ради, а його команду — почесними грамотами і годинником.