пункт пропуску табаки

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області провела тендер на закупівлі послуг з поточного ремонту пункту пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення “Табаки-Мирне” вартістю 6 809 184,42 грн. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Prozorro.

Торік у жовтні балансоутримувач провів тендер на виконання робіт, сума яких складала майже 31 млн гривень, перемогу у цій процедурі здобуло ТОВ “БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ”. 

9 грудня сторони підписали додаткову угоду та знизили вартість робіт до 17 124 238 грн. Фінансування здійснюється в межах призначень бюджетних коштів.

До технічних завдань великого проєкту, який розраховано завершити до кінця 2025 року, входили загальнобудівельні роботи, ремонт насоса свердловини, ремонт санітарно-технічних вузлів, адмінбудівлі, дорожнього покриття, заміна знаків, нанесення розмітки.

Як зазначається у новому тендері, враховуючи пріоритетність пункту пропуску через держкордон для міжнародного сполучення “Табаки-Мирне”, постала необхідність у додаткових обсягах послуг. Вони є абсолютно аналогічними основним та мають бути виконані саме підрядником, який виконує основні роботи.

Згідно з протоколом засідання технічної ради від 6 листопада 2024 року, у ході виконання робіт виникла необхідність у додаткових роботах, які не були передбачені попередніми актами.

У додаткове технічне завдання входить ремонт санітарних вузлів, а саме ремонт підлоги, влаштування приладів, електромонтажні роботи. 

В адмінбудівлі мають улаштувати вікна, підвіконня, плінтуси на підлогу, пофарбувати стіни, стелю, завершити роботи на даху, облаштувати приміщення обладнанням та меблями.

Завершити роботи на дорожньому покритті, улаштувати тротуари, встановити дорожні знаки, нанести розмітку.

Нагадаємо, на 9 КПП в Одеській області проводились ремонтні роботи для покращення транспортного сполучення із союзними країнами та умов їх роботи. Також влітку 2024 йшлося про проєктування капітального ремонту КПП “Табаки-Мирне”, яке профінансоване завдяки сприянню Агентства США з міжнародного розвитку USAID.