боград рейд

Найбільше штрафів жителі отримують за неукладення договорів КП «Горводоканал» на вивіз сміття. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Болградську міську раду.

Тиждень тому, за дорученням Болградського міського голови інспекцією з благоустрою міської ради у Болграді було розпочато інспектування вулиць щодо дотримання Правил благоустрою.

Згодом на засіданні адміністративної комісії було розглянуто 10 протоколів за неукладені з КП «Горводоканал» договори на вивіз сміття. Крім того, були складені ще 2 протоколи – 1 про випас скота на об’єктах благоустрою та 1  за незаконне спилювання дерева. Відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» щодо кожного з них було накладено штрафи у розмірі від 340 до 1 360 грн. Для деяких це вже повторні штрафні санкції та у більшому розмірі.

Водночас були підбиті підсумки рейдів, патрулі яких перевіряли благоустрій навколо присадибних ділянок.

 «За минулий тиждень складено два протоколи та винесено 38 попереджень, оскільки на момент перевірки господарів домоволодінь, які складали сміття на прилеглій до їхніх будинків території, не було вдома. Проте багато хто з них позитивно відреагував на попередження і здійснив прибирання. Тобто тенденція до свідомості у наших громадян почала прокидатися», – розповіла на апаратній нараді начальник інспекції з благоустрою Болградської міської ради Ганна Басиста.

На доказ своїх слів вона також навела той факт, що мешканці активно почали писати заяви на дозвіл на зберігання будматеріалу на землях загального користування до завершення ремонту.

Наостанок засідання міський голова Сергій Дімітрієв наголосив на тому, що контроль послаблювати не потрібно.

 «Прошу інспекцію щодо благоустрою не послаблювати контроль за дотриманням Правил нашими громадянами. Якщо люди не розуміють по-доброму, доведеться вдаватися до штрафних санкцій. По-іншому нам не вдасться домогтися порядку», – наголосив голова.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.