Марченко

Вчора, 11 серпня, начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочим візитом побував у Болградському районі. Про це інформує Бессарабія.UA за посиланням на Одеську обласну державну адміністрацію.

Перш за все керівник області перевірив готовність закладів освіти до початку нового навчального року.

«Побувавши у двох школах, в Болграді та Кубейській громаді, відзначу, що в цих закладах освіти поки що не підготовлені укриття для безпечного перебування там дітей» – наголосив Максим Марченко.

Начальник Одеської ОВА дав доручення провести всі необхідні роботи якісно і завершити їх своєчасно. та зазначив, що вибір формату навчання дітей є виключним правом їхніх батьків.

Також в селі Кубей Максим Марченко провів зустріч із мешканцями села, представниками керівництва громади і депутатами.

«У ході нашої розмови виплило дуже багато проблемних питань щодо водокористування, виділення та розпаювання землі, виплати фермерами своєчасної орендної плати за користування паями. Але це не повний перелік тих проблемних питань, які необхідно вирішити у цій, та багатьох інших громадах області. Для їх усунення, в Кубейській громаді, буде створена спеціальна робоча група. Про результати її роботи та усіх, хто створює ці проблеми в Болградському районі я обов’язково повідомлю» – сказав начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.