Болград допомога

Болградська міська рада Одеської області під час пленарного засідання, яке відбулося вчора, 26 січня, розглянула та схвалила два проєкти рішень щодо надання фінансової допомоги двом територіальним громадам з Херсонщини та Київщини, інфраструктура яких постраждала від російської воєнної агресії. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Болградську міську раду.

Перше рішення стосується виділення з місцевого бюджету Болградської громади субвенції місцевому бюджету Херсонської міської територіальної громади Херсонського району Херсонської області у сумі 100 000 грн для спрямування їх на потреби по відновленню об’єктів міської критичної інфраструктури.

Відповідно до другого рішення, аналогічна сума виділена та надійде до місцевого бюджету Бородянській селищній територіальній громаді Бучанського району Київської області для придбання матеріалів, обладнання, техніки для ремонту та відновлення пошкоджених будівель та споруд, житлового та соціального фонду, підприємств критичної інфраструктури, комунікаційних мереж та споруд.

Виділення цієї фінансової допомоги погоджено з Міністерством фінансів України.

Обидва проекти рішення були одноголосно підтримані депутатським корпусом Болградської міської ради.