антидронова рушниця

Антидронові рушниці потрібні не менше, ніж сучасні зразки вогнепальної зброї та артилерії, тому що ворог активно використовує дрони та квадрокоптери. Це озброєння може завадити ворогу виявляти наші передові позиції, вести ближню розвідку та коригувати вогонь артилерії. 

Протягом декількох місяців мешканці, волонтери, підприємці, організації та заклади Болградського району збирали кошти на придбання антидронової рушниці для бійців 88 батальйону морської піхоти. Ціна такого приладу 500-600 тис грн. Про це повідомляє Болградська районна державна адміністрація, передає Бессарабія.UA.

Загальними зусиллями було зібрано 250 тис грн. Другу частину коштів надали благодійні організації.

Днями апарат комплексного придушення каналів управління БПЛА KVS ANTIDRON -G6+ був придбаний за 558 тис грн.

Сьогодні начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура спільно з директором БФ “Ліга добрих справ” Олексієм Строгановим передали її військовим – 88 батальйону морської піхоти, які захищають незалежність держави на передовій.

Наразі БФ “Ліга добрих справ”, за рахунок зібраних коштів, проводить закупівлю ще одного дрона для наших захисників. Днями фонд передав дрон для воїнів ТРО м. Болград, які знаходяться на передовій.