Януковіч

Старший син експрезидента Віктора Януковича «заробив» для Збройних сил України понад 300 мільйонів гривень. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Офіс Генпрокурора.

Мова йде про арештовані кошти ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку», власником 100% акцій якого з 2011 року був старший син експрезидента.

Працівники банку намагались приховати походження готівкових коштів цієї фінустанови, адже гроші не мали законного джерела походження. Тож банківські робітники, за допомогою фінансових операцій легалізовували доходи, які були отримані злочинним шляхом.

Втім, під час здійснення досудового розслідування прокурорами Офісу Генерального прокурора було накладено арешт на грошові кошти службових осіб «ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РОЗВИТКУ» та безпосередньо кошти сина експрезидента. Згодом судовими рішеннями гроші були передані АРМА.

Ще з початку збройної агресії рф прокурори Офісу Генерального прокурора ініціювали примусове вилучення майна, арештованого у кримінальному провадженні за підозрою сина колишнього президента.

Наразі суд постановив відправити зазначені кошти Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Нині 304 мільйони гривень зараховані на спеціальний рахунок для забезпечення обороноздатності України.