Завершились ремонтні роботи з  реновації та обладнання  приміщень п’ятого поверху Обласного центру соціально-психологічної допомоги. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Координаційний гуманітарний штаб Одеської області.

Приміщення відремонтовано та обладнано усім необхідним для  розміщення внутрішньо переміщених осіб, евакуйованих із зони проведення бойових дій.

Завдяки сприянню керівництва області та допомозі міжнародних організацій “АCTED” та “HEKS/EPER”, у будівлі замінено вікна, приміщення облаштовано меблями (шафи, ліжка, столи, стільці, тумби, матраци). Також Центру передано генератори та побутову техніку –  холодильники, електричні водонагрівачі (бойлери), пральні та сушильні машини, електричні плити. Надано ноутбуки, роутери, настільні лампи, а також кухонні меблі, матраци, постільну білизну, ковдри, килими.

Крім того,  ACTED активно підтримує 20 колективних центрів з розміщення ВПО в Одеській області. Зокрема, допомагає у створенні додаткових місць, забезпеченні меблями, технікою, кухонним обладнанням, ремонті та облаштуванні пралень. Внутрішньо переміщеним особам вже надано більше 6000 одиниць ковдр, спальників та термосів, а колективним центрам та ДБСТ області надано 50 сонячних ламп з акумуляторами та 5 генераторів.

Також фахівці ACTED допомогли облаштувати укриття в 11-ті школах Ізмаїльського району.