Заохочувальна премія була створена у 2019 році за ініціативи Комітету ділових жінок «CCIFU» з метою сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні. В цьому році конкурс має на меті винагородити жінок-підприємиць, які, продовжують працювати, незважаючи на війну, та підтримують економіку рідної країни. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Womanccifu.

Конкурс «Створено жінками» був свого часу організований за ініціативи комітету бізнеследі франко-української торгово-промислової палати (CCIFU). Комітет об’єднує жінок-очільниць і генеральних директорок французьких компаній та має на меті підтримати жіноче підприємництво в Україні.

У конкурсі можуть взяти участь українки будь-якого віку та незалежно від сфери їхньої діяльності.  Заявки можуть подавати як жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну, так і жінки, які тільки починають робити перші кроки у бізнесі. Фізичні особи-підприємиці також можуть подати заявку, як і будь-яка інша форма бізнесу.

Щоб взяти участь, необхідно подати заявку онлайн на сайті womanccifu.com до 15 березня. Заявки отримані після цього терміну, не враховуватимуться журі.

Також учасницям потрібно зняти коротке відео про проєкт, в якому потрібно розказати про себе та показати, як організований їх бізнес чи виробництво.

Майбутнім конкурсанткам обов’язково потрібно представити свій досвід підприємницької діяльності, основні досягнення та план розвитку на 3 роки. В ідеалі достатньо 10-12 слайдів, щоб включити найважливіші елементи, але без перевантаження інформацією.

Критерії оцінювання:

 1. Оригінальність та обґрунтування проєкту.
 2. Якість наданих документів (стратегічне мислення, бізнес-план).
 3. Якість презентації.

Важливо! На момент подання декларації компанія конкурсантки має працювати принаймні 3 місяці та досягти певних результатів.

Також варто пам’ятати наступні умови конкурсу:

 1. Пакет документів має бути поданий французькою, українською, російською або англійською мовами.
 2. Журі залишає за собою право запросити додаткову інформацію у кандидаток. Запит інформації відбуватиметься в індивідуальних випадках.
 3. Відібрані учасниці не можуть вийти з конкурсу.
 4. Участь у конкурсі безкоштовна.

Заявки будуть розглянуті у 2 етапи. По закінченню реєстрації 15 березня 2023 року о 23:59, файли буде розглянуто професійним журі, яке відбере 10 фіналісток. Також журі залишає за собою право змінити кількість фіналістів. Фіналістки будуть запрошені на інтерв’ю з журі у червні 2023 року. Після закінчення другого етапу відбору, журі визначить кандидатку-переможницю на церемонії нагородження, що відбудеться у липні 2023 року.

Зацікавлені кандидатки можуть отримати додаткову інформацію стосовно Премії бізнеследі від CCIFU за наступними електронними адресами:

І найприємніше – по завершенню конкурсу переможниця отримає:

 • премію на церемонії у присутності партнерів.
 • 100 000 гривень.
 • п’ятиденну подорож до Парижа (авіабілет та розміщення на 1 особу ).
 • супровід проєкту компаніями-партнерами упродовж 1 року.
 • безкоштовне членство в CCIFU протягом 1 року.