Великий обсяг робіт проведено нещодавно працівниками благоустрою Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області на території, що прилягає до сільського цвинтаря. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Криничненського сільського голову Степана Велікова.

У ході робіт з благоустрою території було скошено траву, видалено порослі, прибрано сміття. Крім того, висаджено 60 саджанців вічнозелених рослин ялівцю родини кипарисових.

«В першу чергу слід враховувати, що зелені насадження є елементом об’єктів благоустрою населеного пункту. Прибирання кладовища – це наш святий обов’язок перед нашими рідними, які вже не з нами», – прокоментував озеленення цієї частини території села сільський голова.

Участь у благоустрої території взяло також товариство з обмеженою відповідальністю «Оріон». Керівництво суб’єкту господарювання виділило транспорт, який здійснив перевезення рослин з Одеси до села, а також екскаватор, за допомогою якого були підготовлені лунки для висадки 60 одиниць ялівцю.

У сільраді підкреслили, що проведені роботи відповідають всім нормам агровисадки хвойних рослин.