Руді пухнастики майже три місяці перебували на утриманні в Ізмаїльській станції юннатів. За цей час вони добре підросли та стали абсолютно самостійними. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Національний природний парк «Тузлівські лимани».

Історія цих лисенят насправді досить трагічна. Якось на початку травня бессарабські мисливці побачили на узбіччі шляху мертву лисицю, ймовірніше збиту автівкою. Знаючи про лисячу нору неподалік, вони вирішили навідатися до неї, і це рішення було вчасним. Без материнської опіки залишилось троє лисенят, які блукали навколо своєї оселі. Побачивши людей, тваринки побігли до них – на той час за свої п’ять тижнів життя вони встигли вже чимало пережити. Один з мисливців вирішив рятувати лисенят. Він кілька тижнів підгодовував їх, а потім вирішив передати тваринок до адміністрації Парку.

«Рік дуже важкий. Багато смертей і крові, тому треба рятувати усіх, кого можливо», – прокоментував тоді ситуацію мисливець-рятівник.

Своєю чергою, нацпарк прийняв рішення передати тваринок до Ізмаїльської станції юннатів, де є матеріально-технічна база, зокрема мінізоопарк, в якому знайшли прихисток близько трьохсот тварин. У супроводі керівника нацпарку лисенята помандрували тоді до Ізмаїлу.

Минуло майже три місяці. За цей час тваринки підросли та набрались сил. На минулих вихідних працівники Парку та учасники дитячої екологічної експедиції «ТузЛім-2021» випустили рудих малюків у природне середовище – додому.

Як це було – дивіться у відео.