переробка гілок

Згідно з програмою соціального розвитку на 2023 рік керівництву міста вдалось купити подрібнювач гілок. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на очільника міста Вячеслава Чернявського.

Подрібнювачі гілок найбільш актуальні для лісових господарств та комунальних служб. А для приватних осель – це ефективний агрегат для переробки деревини та отримання якісного палива для котлів, печей або камінів.

Під час роботи подрібнювача механізм швидко перероблює матеріал, який потрібно різати. На придбаному для Кілії подрібнювачі встановлена транспортувальна стрічка, за допомогою якої подрібнена деревина може подаватись на висоту до 3 метрів – на причіп або кузов вантажного автомобіля, що дозволяє скоротити час на збирання подрібненої деревини та її завантаження. З цим агрегатом навіть не завжди потрібен помічник – достатньо настроїти та запустити агрегат, і сировина буде поступати туди, куди треба.

Варто зазначити, що комунальне підприємство міста «Добробут Кілія» вже давно потребувало такого пристрою.

«Тепер під час обрізання дерев вся деревина та гілки будуть використовуватися ефективно та йти за призначенням!» – прокоментував цю подію Вячеслав Чернявський.