Проєкт «Flowers4school» залучив до участі велику кількість закладів освіти України, в тому числі й Одеської області. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизьку міську раду.

В Арцизькій громаді вже всі заклади освіти отримали свій подарунок.

Упродовж минулого тижня учні та педагоги Арцизького ОЗО № 1 – ліцею та Арцизького ліцею №5 висадили на подвір’ях та клумбах шкіл отримані цибулини квітів.

“Ідея проєкту зробити навчальні заклади більш привабливими та квітучими нам до вподоби. Тому ми залюбки взяли участь у ньому. Коли ми отримали посилку – ми були в захваті від такого подарунка! Щиро дякуємо #Flowers4school за можливість створити квітучий рай у нашому ліцеї”, – поділилися в Арцизькому ліцеї №5.

Учні разом з вчителями виконали головну місію проєкту – цибулинки, які розквітнуть наступної весни, висаджено на території навчальних закладів. Першими розквітнуть крокуси – у лютому, проліски – у березні, а з початку квітня подвір’я прикрашатимуть нарциси, тюльпани, гіацинти та мускарі.

«Не стала на заваді ні похмура погода, ні нульова (0°С) температура повітря, хоча хвилювання за рослинки було. З нетерпінням школярики чекатимуть весни, краси й Перемоги! Дякуємо організаторам за надану можливість долучитися до акції», – зазначили у дописі Арцизького ОЗО № 1 – ліцею.

Учні та педагогічні колективи сподіваються, що навесні цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів розквітнуть і стануть символом квітучої, незалежної України. Це означатиме, що Перемога вже близько.

Представники проєкту «Flowers4school» запевняють, що висаджувати цибулини ще не запізно. Навпаки, саме зараз хороший час для процесу висаджування, бо всі квіти повинні перезимувати у землі.

Додамо, на початку листопада в Україні стартував благодійний проєкт “Flowers4school”, завдяки якому навчальні заклади мали змогу заповнити заявку та отримати 500 цибулин квітів. Цей проєкт спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це корисна справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.