єкоакція ялпуг

Стан озера Ялпуг та чистота його узбережжя є вкрай надважливими для мешканців Криничного. Саме тому, Міжнародний день чистих берегів не пройшов без участі активних та діяльних школярів села. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

За ініціативою Обласного басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю, Міжрайонного управління водного господарства та начальника Криничненської  ділянки водного господарства Дмитра Драгнєва, учні 9-А класу Криничненського ліцею зі своїм класним керівником побували з доброю місією на сільській водоймі – місці відпочинку криничанців.

Така ініціатива учнями Криничненського ліцею проявляється не вперше: тричі на рік діти вирушають на берег озера, щоб прибрати територію, та повернути йому первозданну красу.

Ось і цього разу екоакція не обійшлась без школярів з Криничного. Обміліле озеро відкрило світу залежи застарілого сміття, яке водойма ховала у собі тривалий час – кульки, пляшки, упаковки від їжі – все це молодь зібрала у великі мішки, які потім відправилися на сміттєзвалище.

Після продуктивної праці учнів та їх наставників прийняв начальник Криничненської ділянки водного господарства Дмитро Драгнєв, який на знак подяки за роботу нагодував усіх смачною гарячою юшкою.

Такі посиденьки після прибирання стали вже доброю традицією, тому що масові суботники проводяться на регулярній основі декілька разів на рік за підтримки голови села та всього відділу освіти.

На кожен з них усі учні зі своїми вчителями та техперсоналом школи виходять, щоб не допустити забруднення території села, що є однією з головних проблем сьогодення.

Школа Криничного постійно бере участь в екологічних проєктах та прибиральних акціях. Так минулого року було реалізовано два проєкти: “Посади дерево – вдихни життя!”(ліквідація занедбаної території пустиря біля школи)» та «Чисті береги».

Мешканці Криничного – гарний приклад того, як потрібно любити та дбати про своє рідне місце та природу, яка оточує кожного з нас. Заходи з прибирання територій будуть й надалі проводитися у селі, а мешканці із задоволенням продовжать виходити на суботники та берегти своє рідне село та улюблене озеро.