На завтра, 6 лютого, в Одесі та області оголошено жовтий рівень небезпечності через різке погіршення погодних умов. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Гідрометцентр Чорного та Азовського морів.

Протягом доби 6 лютого очікуються пориви північного вітру до 15-20 м/с. Температура вночі та вдень від 4° морозу до 1° тепла, опади у вигляді снігу. На автошляхах області видимість під час снігу 1-2 км, ожеледиця.

7-8 лютого опадів не очікується, однак буде спостерігатися сильний вітер (15-18 м/с.) та ожеледиця. Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

9-10 лютого вітер поступово стане стихати, але температура повітря значно знизиться.

Вночі очікується 5-10° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

У зв’язку з погіршенням погодних умов мешканців області закликають максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх осіб, дітей та вагітних жінок.

Не залишайте транспортні засоби під деревами та лініями електропередачі – через сильний поривчастий вітер можливе падіння гілок та кабелів.

Крім того, через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. Є висока ймовірність зриву морських мін з якорів та прибивання до берега, а також їхнє дрейфування вздовж узбережжя. Імовірний неконтрольований підрив мін.