Єрмаков

У зв’язку з війною в Україні доступ до багатьох територій в дельті Дунаю заборонений чи ускладнений. Попри це, тварини та птахи продовжують жити свої звичним життям, за яким людям зрідка все ж таки вдається поспостерігати. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на «Rewilding Ukraine».

Як зазначили оператори «Rewilding Ukraine», не зважаючи на низький рівень води в річках цього року, на острові гніздиться та харчується багато птахів, серед яких лебідь-шипун, коровайка, гуска сіра, чепура мала та багато інших. Водяні буйволи валяються в багнюці, щоб захиститися від паразитів, а також рятуються від спеки у водах Дунаю. В невеличких калюжах, що створюють буйволи, вирує життя: тут оселяються різноманітні комахи та пуголовки.

Поряд мирно пасеться стадо диких коників з маленькими лошатами. Природний випас допомагає підтримувати мозаїчні ландшафти, що сприяє багатому різноманіттю життя на острові. Оператору пощастило, навіть, натрапити на шакала, який, разом з іншими падальниками та хижаками, теж займає важливе місце у харчовому ланцюзі.

Насолодитись прекрасними кадрами можна, перейшовши за посиланням.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.