квіти премоги

Нещодавно школа села Введенка Саратської громади отримала коробку з півтисячею цибулин квітів Перемоги від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Меценати поділилися зі школярами колекцією тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та інших прекрасних рослин. Про це повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, передає Бессарабія.UA.

Тож учні та педагоги Введенського закладу освіти мали змогу долучитися до патріотичної акції й висадити цибулини на території школи, щоб навесні замайорів різнобарвний квітник Перемоги.

Ще на початку листопада школам Одещини запропонували облаштувати квітники до Перемоги. Про ініціативу, яка спрямована створити квітковий рай у кожній школі, своїх колег проїнформував директор обласного Департаменту освіти та науки Олександр Лончак.

Проєкт Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України – одночасно освітній та благодійний.

Його головна місія – познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

В рамках проєкту кожна школа в Україні мала змогу отримати коробку з цибулинами квітів (до 500 штук). Також у пакунку наявна інструкція посадки та допоміжні матеріали.

Усі, хто брав участь у висадці квітів вірять, що так само як розквітнуть квіти, так і відродиться понівечена війною Україна.