Будівельні відходи та гнилі побутові залишки нещодавно рясно вкрили територію навколо кургану. Вражаючу картину помітили небайдужі мешканці, які періодично ходять повз курган на роботу. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизьку міську раду.

Скіфський курган вважається однією із найстаріших історичних пам’яток міста Арциз, та візитівкою Арцизької громади в цілому. Те, що деякі місцеві мешканці «допоможуть» перетворити багатовікову могилу на стихійне сміттєзвалище, дуже неприємно вразило керівництво громади.

Однак винуватці повинні бути покарані. Тому керівництво громади звертається до активних небайдужих мешканців, які стали свідками порушення благоустрою та засмічення територій населених пунктів громади, з проханням повідомити про це відділ ЖКХ Арцизької міської ради або звернутись на гарячу лінію за телефонами:

  • +38 (096) 04 – 565 – 04;
  • +38 (099) 04 – 565 – 04;
  • +38 (099) 04 – 565 – 04;
  • +38 (04845) 3 – 10 – 63.

До порушників благоустрою будуть застосовані відповідні штрафні санкції.

Крім того, Арцизька міська рада нагадує, що згідно з Правилами благоустрою територій населених пунктів Арцизької міської територіальної громади:

  • забороняється вивезення та розміщення відходів, сміття, снігу, листя, льоду та інше в не призначені для цього місця;
  • забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів у підземних горизонтах, на території міста, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об’єктів та в інших місцях.

Також зауважимо, згідно зі статтею 152 КУпАП за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачається адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб та підприємців – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.