меморіальні дошки

Вчора, 28 червня, в селищі Тарутине відбулось відкриття ще шести меморіальних дошок загиблим захисникам-землякам: Івану Маценко, Віталію Димчогло, Павлу Топчій, Андрію Губському, Іллі Пітєль, Родіону Вейцману. Про це повідомляє Тарутинська селищна рада, передає Бессарабія.UA.

У заході взяли участь: керівництво та спеціалісти Тарутинської селищної ради, рідні загиблих Героїв, керівники і працівники організацій, установ, підприємств селища Тарутине, військовослужбовці, громадськість.

Хвилиною мовчання присутні пом’янули усіх загиблих військових в російсько-українській війні, які захищали свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано Тарутинському селищному голові Саві Чернєву та рідним полеглих воїнів.

Пам’ять земляків також вшанували покладанням квітів до меморіального комплексу загиблим захисникам.

«Наші Герої віддали своє життя, закривши країну від ворожих «градів», від ворожих «куль», і наш обов’язок перед ними — зробити все, щоб їх боротьба не була марною.

Вічна пам’ять Героям-землякам!», — наголосили у сільраді.