У Саф’янівській громаді рятувальники п’ять годин боролися з вогнем на відкритій місцевості
Главная/Криминал/У Саф’янівській громаді рятувальники п’ять годин боролися з вогнем на відкритій місцевості
7539 / 13.06.2025 09:27
Вчора, 12 червня, за межами с. Саф’яни сталося загоряння сміття на відкритій території. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльський РУ ГУ ДСНС України в Одеській області.
Повідомлення про подію надійшло до Служби порятунку близько 16:00. Через 10 хвилин пожежники прибули на місце і почали бій з вогненною стихією.
На відкритій території окремими осередками горіло сміття на загальній площі 1200 кв. м. Пожежу ліквідовано майже о 21:00.
Потерпілих, на щастя, немає. Причина пожежі — встановлюється.
Подпишитесь на канал и читайте новости в удобное для Вас время
Автор:Юлия Осадчая
Частичное или полное использование материалов разрешается только при условии прямой и открытой для поисковых систем гиперссылки на сайт Бессарабія.UA. Гиперссылка должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала и вести непосредственно на цитируемый материал. Гиперссылка обязательна вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Использование фотографий и видео разрешается при условии указания источника Бессарабія.UA. Если на фотографии присутствует вотермарк сайта, их сохранение при использовании фотографий обязательно