На Одещині правоохоронці спільно з прикордонниками ліквідували канал незаконного переправлення осіб призовного віку за межі України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльський прикордонний загін.

Організатором схеми виявився 54-річний мешканець міста Одеса. Охочих незаконно покинути територію України він знаходив через інтернет.

Чоловіки, які хотіли незаконно покинути країну, платили йому 5,5 тисячі доларів США, з яких 500 витрачалось на купівлю дешевого авто для «втілення» схеми. Далі він знаходив чоловіків, в основному з водійськими посвідченнями, оскільки вони мали їхати за кермом купленої автівки до державного кордону, а організатор супроводжував їх на іншому автомобілі. Неподалік державного кордону «клієнти» мали залишити автівку та пішки незаконно перетнути кордон.

Все до останнього йшло за планом, однак коли двоє ухилянтів з Дніпропетровщини разом з організатором дісталися місця, де мали покинути автівки, їх викрили охоронці кордону.

Під час проведення обшуків за місцем проживання організатора було знайдено речові докази, що підтверджують його причетність до злочинів.

Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, а судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі понад 805 тис. гривень.

За незаконне переправлення осіб через державний кордон України чоловіку загрожує строк від семи до дев’яти років

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.