У підтримку ВІЛ-позитивних, щороку 1 грудня  весь світ відзначає Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Свідомі громадяни роблять все аби звернути увагу суспільства на цю, здавалось би всім і так відому хворобу.

Саме з цієї нагоди в Татарбунарській  центральній бібліотеці в медіа залі відбувся інформаційний – просвітницький захід «Про СНІД на повен голос». На початку заходу бібліотекарі підготували для перегляду відеострічки, про відомих зірок, естради, спорту, кінематографу, які визнали що у них СНІД, та документальне відео про значення червоної стрічки.

На зустріч з учнями професійного технічного училища були запрошенні лікарі: нарколог Івасенко Світлана  Феодосіївна та дерматолог Гуцулюк Ольга Михайлівна. Під час бесіди, яка проводилася в режимі “запитання –відповідь” медики акцентували увагу на  розповіді про імунітет людини та вірусну хворобу що одержала назву «СНІД», шляхи розповсюдження та засоби боротьби з цією грізною інфекцією,що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, зробити все можливе,щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від страшної хвороби. А щоб уберегти себе від цієї невиліковної недуги  лікарі  дали пораду, що треба дбати про своє здоров’я, не спокушати долю. З розумінням і толерантністю  відноситись до ВІЛ-позитивних людей. Взагалі відомо, що для цієї хвороби нема авторитетів. Кожна людина повинна знати свій ВІЛ-статус. Тому і звертаються до суспільства з важливою метою, щодо необхідності зробити перевірку, тест на ВІЛ у найближчий  амбулаторії. Лікарі кажуть, найважливіше у боротьбі з вірусом — його вчасне виявлення.

Біля тематичної виставки «Не дай СНІДу шанс!» особливу зацікавленість та жваве  обговорення молодi викликала бесіда під час якої розбирали факти, пов’язані з цим захворюванням, та міфи розповсюджені в Інтернет – просторі. По закінченню заходу бібліотекарі разом з молоддю провели флешмоб на підтримку ВІЛ-інфікованих, також роздали буклети  молоді та рекомендували учням для прочитання матеріали з періодичних видань присвячених даній темі.