Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

равлик

На базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету створено інноваційну студію розвитку для дошколят. Про це повідомляє Бессарабія.UA за посиланням на ІДГУ.

Дню народження студії було присвячено свято, на яке завітали малюки, їхні батьки, викладачі та співробітники університету, а також діти вимушено переміщених осіб.

Упродовж креативного свята діти ознайомилися із головним героєм «Студії» – Равликом. Це відбулося із застосуванням фахівцями інноваційних технологій у різних видах діяльності – театралізованій, хореографічній, ігровій діяльності.

Приємною несподіванкою для учасників свята виявилися подарунки від Равлика. Діти були приголомшені враженнями від яскравого освітньо-розвивального середовища, спілкуванням з однолітками та креативними педагогами університету. Вдалося досягти головного – у «Студії» діти почували себе невимушено та вільно, міркували, критично мислили, шуткували та із невгамовним бажанням виконували усі запропоновані розвивальні завдання педагогами.

Майбутні школярі, діти переміщених осіб з інших регіонів отримали ранці, шкільне приладдя та канцтовари від партнерів з Міністерства освіти і науки Болгарії.

У «Студії» забезпечено психологічний супровід процесів розвитку дитини й індивідуальна корекція фізичного та розумового її розвитку за допомогою таких фахівців, як психолог, логопед. А у найближчій перспективі можна буде запропонувати освітні послуги, пов’язані із вивченням іноземних мов, застосуванням здоров’язберігаючих технологій, технік фізичної культури та заняття з вокалу і хореографії.

Студія розвитку і виховання дітей дошкільного віку «Равлик» спрямовує свою роботу на збереження фізичного, соціального, психічного та духовного здоров’я дітей дошкільного віку, адже головною метою дошкільної освіти є формування цілісної, гармонійно розвиненої особистості, яка вміє аналітично мислити, працювати у команді, оцінювати ризики та приймати рішення, логічно обґрунтовувати свою позицію та бути готовою до позитивної соціалізації у подальшому шкільному житті», — підкреслили творці «Студії».

Студія розвитку і виховання дітей дошкільного віку «Равлик» запрошує всіх бажаючих діточок до щоденних подорожей у світ Дитинства!

Контактна інформація:

телефон: +380681520466 – Ірина;

інстаграм: @RAVLYK_STUDIO_;

електронна пошта: [email protected]

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.