нацгвардейцы

Напередодні Дня захисників і захисниць України ізмаїльські гвардійці провели урок мужності для студентів Ізмаїльського Вищого професійного училища. Студенти мали змогу ознайомитися з умовами підписання контракту та проходження служби. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Також військовослужбовці військової частини 3058 розповіли молоді про екіпірування гвардійців під час патрулювання вулиць міста та під час забезпечування правопорядку масових заходів. Також студенти дізналися про різновиди бронежилетів, про їх склад та захисні спроможності.

А самим цікавим для студентів стала фотосесія у бронежилетах та касках. Деякі з тих, хто мріє про службу в Національні гвардії, показали свій потенціал, віджимаючись у бронежилетах. Бронежилети спробували приміряти навіть викладачі. Їм також було цікаво як саме почувають себе гвардійці.

«Наша зустріч була дуже теплою та дружньою. Було приємно бачити, що молодь дійсно цікавиться службою в Національній гвардії. Хлопці задавали багато питань. А екіпірування визвало у них справжнє захоплення!», – розповіла офіцер з організації дозвілля військової частини 3058 лейтенант Ольга Соколюк-Вавілкіна.