Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

болград сховища

Уповноважена комісія вже перевірила 65 закладів освіти:  15 закладів дошкільної освіти, та 50 з 78 закладів середньої освіти. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Болградську міську раду.

За попередніми результатами роботи комісії повністю придатні лише 2 захисні споруди, обмежено придатні 39 захисних споруд (4 — у закладах дошкільної освіти, 35 — у закладах загальної середньої освіти), непридатні 17 захисних споруд (9 — у закладах дошкільної освіти, 8 — у закладах загальної середньої освіти).

Не мають найближчого укриття 37 закладів освіти (ЗЗСО та ЗДО). Зараз головами громад вирішується питання щодо можливості створення фортифікаційних споруд на базі закладів, задля забезпечення роботи шкіл в умовах війни.

56 актів обстеження захисних споруд вже підготовлено: 14 — у закладах дошкільної освіти, 42  —  у закладах загальної середньої освіти.

Наразі у громадах району  продовжується робота щодо облаштування  та оснащення  захисних споруд. Крім того, триває процедура укладання договорів на встановлення кнопок виклику поліції та систем відеоспостереження у закладах освіти. Пульти виклику поліції вже мають 8 закладів загальної середньої освіти, а відеоспостереження – 13 закладів.

За результатами обстеження захисних споруд, форма навчання в районі може бути змішаною або позмінною.