
Стипендіатами міського голови у цьому навчальному році стали 15 учнів закладів освіти Білгорода-Дністровського, які досягли високих результатів у навчанні, творчості, спорті та громадській діяльності. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на міську раду.
Стипендія міського голови призначається для підтримки інтелектуального, творчого та спортивного розвитку дітей, а також створення умов для реалізації їхнього потенціалу у науковому, культурному та громадському житті.
Розмір стипендії для обдарованих школярів становить 1100 гривень 33 копійки.
Стипендії міського голови поточного навчального року отримують:
у номінації “Спорт”:
- Власова Єва — Гімназія №3;
- Сметренюк Карина — Ліцей №1;
- Ломаченко Вікторія — Ліцей №1;
- Рибальчук Орина — Гімназія №4;
у номінації “Лідер самоврядування навчального закладу”:
- Задорожна Анастасія — Гімназія №7;
у номінації “Музичне мистецтво”:
- Дейна Ксенія — Школа мистецтв ім. Л. Гінзбург:
у номінації “Образотворче мистецтво”:
- Нерубащенко Олександра — Білгород-Дністровський міський центр дитячої творчості.
у номінації “Драматичне мистецтво”:
- Мангова Карина — Білгород-Дністровський міський центр дитячої творчості;
у номінації “Декоративно-ужиткове мистецтво”:
- Беспята Орина — Білгород-Дністровський міський центр дитячої творчості;
у номінації “Хореографія”:
- Повашевич Максим — Білгород-Дністровський міський центр дитячої творчості;
- Бучко Катерина — Білгород-Дністровський міський центр дитячої творчості;
- Кіоссе Катерина — Ліцей “Лідер”;
у номінації «Олімпіади та інтелектуальні конкурси»:
- Гінкул Ірина — Ліцей “Лідер”;
- Гончаренко Вікторія — Ліцей “Лідер”;
- Звягінцева Марія — Гімназія №6.
Наприкінці навчального року відбудеться офіційна церемонія нагородження обдарованих дітей Білгорода-Дністровського, які прославляють місто своїми досягненнями у навчанні, творчості та спорті.


