Абрамченко

Шановні вчителі, вихователі, працівники навчальних закладів та ветерани педагогічної праці!

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом!

Ваші мудрість, любов, терпіння та відданість своїй справі допомагають юним ізмаїльчанам осягати не тільки знання, а й життєву мудрість. Ви вчите їх доброті та справедливості, здатності творчо мислити і самостійно приймати серйозні рішення, не здаватися перед труднощами і вірити в себе.

Успіхи Ваших учнів – це Ваш вклад в розвиток нашого міста. Завдяки Вашій плідній роботі наші школярі стають призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіад і конкурсів. В рейтингу шкіл Одеської області школи Ізмаїла постійно займають найвищі місця. Це – яскраве свідчення високої майстерності наших педагогів, професіоналізму і таланту.

Велика шана Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовіддану працю в умовах карантину і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Від імені громади нашого міста у цей святковий день щиро бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у праці та невичерпного оптимізму, щастя і благополуччя Вам та Вашим родинам. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі і тепло Вашого серця, любов до улюбленої професії!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко