В Навчальному центрі Морської охорони в Ізмаїлі проходять курси з підвищення рівня володіння англійською мовою. Заняття триватимуть два тижні. Їх слухачі — екіпажі корабельно-катерного складу та персонал берегових підрозділів. Про це Бессарабському медіахолдингу повідомили у прес-службі учбового Центру.

Програма курсу включає в себе вивчення фонетичного, граматичного та лексичного матеріалів повсякденного професійного спрямування. Не забута й практика: слухачі виконують ситуативні завдання, метою яких є відпрацювання мовленнєвих фраз та кліше повсякденного вжитку та під час виконання службових обов’язків.

Цього року таких курсів пройшло вже два. Щоразу це малокомплектні групи до 10 слухачів, використовується спеціальне програмне забезпечення та обладнання лінгафонних кабінетів. Такий підхід є оптимальним і для якості навчання, і для можливості поєднувати отримання нових знань зі службою.

Діючі командири кораблів, катерів, оглядових груп Маріупольського та Одеського загонів морської охорони підвищували свій рівень англійської мови – мови міжнародного морського спілкування — для більш ефективної та щільної співпраці із іноземними колегами під час багатонаціональних навчань і тренінгів, для якісного виконання службових обов’язків під час несення служби з охорони морських кордонів, опитування іноземних суден та іншої діяльності.

Єдиним викладачем англійської в Навчальному центрі на сьогоднішній день є капітан 3 рангу Роман Дроздов, заступник начальника циклу морської охорони Навчального центру морської охорони. Вже працюючи викладачем у центрі, Роман паралельно навчався в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті і здобув кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та зарубіжної літератури.

У відомстві планують, що наступного року курси підвищення рівню володіння англійською пройдуть ще близько 100 моряків-прикордонників.