Сьогодні, 28 травня, в Сараті пройшов фестиваль юних обдарувань «Назустріч мрії». В заході прийняли участь талановиті діти Саратського району. Бессарабський медіа-ходинг веде фоторепортаж з місця події. 

З метою розбудови системи позашкільної освіти, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, підтримки обдарованих і талановитих дітей, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу шляхом запровадження системи матеріального та морального заохочення в Саратському районі відбувся яскравий, урочистий, квітковий фестиваль юних обдарувань Саратщини «Назустріч мрії»! Фестиваль переможців, її величності науки, фестиваль призерів предметних олімпіад і учасників МАН, фестиваль талантів, на якому відмітили кращих учнів району, переможців інтелектуальних, творчих конкурсів, турнірів, спортивних змагань, які гідно представляли Саратський район протягом 2018 — 2019 навчального року.

На фестиваль були запрошені  батьки, керівники закладів освіти району, вчителі.   Гордість за молоду, творчу еліту району разом з дітьми  розділили:  заступник голови Саратської районної державної адміністрації В.В. Рузанкіна,  голова Саратської районної ради Ю.П. Переправка, заступник голови Саратської районної ради  О. І. Небога, керівник апарату райдержадміністрації Л.В. Кімліченко,  начальник управління освіти,  сім'ї, молоді і спорту райдержадміністрації  Н.О. Гайдук, начальник відділу культури і туризму Саратської райдержадміністрації  Н.А. Колісник, завідувач КУ «Саратський РМК з питань освіти» М.С. Караулан та методисти установи.

Під час фестивалю в фойє Будинку культури працювала виставка декоративно – прикладного та образотворчого  мистецтва творчих дітей Саратського району.

Роботи вражали своєю оригінальністю, виконавчою майстерністю, красою. Ведучі фестивалю  зауважили:

«Діти – квіти нашого життя. Вони всюди! Безтурботні і веселі, неначе польові квіти вони кожного ранку відкривають оченятка і посміхаються. Вони такі яскраві. Такі неповторні. Схожі, але такі різні.   І кожного з них цілує сонечко в рожеві щічки. Кожного з них поливає дощик. Кожного обіймає вітер в полі. Кожному сяє на небі його зірка. Кожного дня благословляють їх  батьки.  А вони ростуть і тягнуться до Сонця своїх Мрій та Надій!»   

Фестиваль проходив з церемоніями нагородження за трьома категоріями: отримання стипендії, отримання грошової винагороди,  отримання сертифікатів на безкоштовне оздоровлення у літньому таборі «Сонячний».

За результатами конкурсу, 9 учнів, які своїми знаннями, терпінням, наполегливістю та активністю, досягли найвищої нагороди —  сертифікати на отримання стипендії голови Саратської районної державної адміністрації та голови районної ради за номінаціями «Освіта», «Наука», «Мистецтво», «Спорт» у розмірі 500 грн щомісяця  протягом 2019 — 2020 навчального року.

23  найактивнішим учням району, переможцям олімпіад, різних конкурсів, акцій, фестивалів, зльотів, краєзнавчих експедицій, науково – дослідницьких проектів, виставок декоративно – прикладного мистецтва  вручено  сертифікати на отримання одноразової грошової винагороди (премії) у розмірі 1500 грн.

100  учнів району  з великою радістю, сяючими очима і щирими  посмішками отримували   сертифікати на безкоштовні путівки у ДОЗ «Сонячний».

Свою творчість і музичні вітання учасникам фестивалю подарували вихованці вокальних,  хореографічних,  гімнастичних гуртків КЗ «Саратський районний БДТ», закладів освіти району — лауреати І — ІІ ступенів фінального етапу фестивалю  — конкурсу «Вернісаж творчості».