
Вже не перший рік на базі рекреаційних зон Татарбунарського району проводяться пленери, на які з’їжджаються художники з усієї України та ближнього зарубіжжя. Цього року сезон творчих зустрічей відкрив пленер «Катранка-2019». Більшість учасників цього заходу вже не вперше відвідують цей курорт, який хоч і відлякує бездоріжжям, необлаштованими містками до пляжу та відсутністю розвиненої інфраструктури, та усе ж вабить художників природною красою.
Група митців відвідала національний природний парк «Тузловські лимани», а саме надзвичайно привабливу територію – «Тузлівську Амазонію». Художники поспілкувалися з працівниками нацпарку та надихнулися бірюзовими хвилями моря, білою смужкою піщаного пересипу та багатими на птахів лиманами. Дехто з них встиг зробити замальовки або написати картини. У будь-якому разі усі живописці поїдуть додому з думкою про те, що сюди обов’язково потрібно повернутися.
Фото Володимир Багатирьов





