Павлов Анатолій

Сьогодні, 26 липня, у Павлівській громаді попращалися із загиблим захисником — сержантом Павловим Анатолієм Вікторовичем. Про це повідомляють у громаді, передає Бессарабія.UA.

«Анатолій був добрим, люблячим сином, турботливим батьком та надійним братом…

Він був життєрадісним, щирим і відкритим, завжди готовим підтримати, пожартувати, підставити плече», — зазначили у Павлівській громаді.

У 2014 році Анатолій добровільно став до лав Військово-Морських Сил ЗСУ, присвятивши своє життя служінню народу. Його шлях був сповнений мужності, стійкості та відданості присязі.

«Його ім’я, усмішка та добрі вчинки житимуть у наших серцях вічно.

Світла пам’ять Герою», — додали у громалі.