Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, а ще — це одна з основних тем світової літератури від самого початку її існування. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. Кажуть, що про любов сказано все, але не всіма,  про кохання написано багато  і будуть писати про це дивне почуття завжди, поки живе людина на Землі, поки б’ється її серце, тому  17 липня  на бібліомайданчику в Татарбунарах ми доторкнулись разом з усіма присутніми  до найсвітлішого  людського  почуття – любові.

Бібліотекарі районних бібліотек  підготували та презентували  книжкову виставку  «Всьому  початку є любов». Перегортаючи сторінки літературних творів  поетів та письменників різних країн  та часів, мешканці міста поринули у чарівний світ кохання  та любові. Книги, які сподобались присутнім на майданчику городянам, можна було взяти почитати додому, відвідавши  бібліотеки. Під час опитування «Любов — це…», кожен бажаючий  мав змогу  висловити письмово свою  власну  думку, за що отримував закладку для книги з висловами відомих людей про кохання.   

Бібліотекарями Татарбунарської центральної районної бібліотеки для дітей була організована несподівана зустріч з домашнім улюбленцем – таксою Джеральдом, який дарував всім дорослим та дітям свою увагу та любов. Протягом заходу всі присутні  отримали цікаву і корисну інформацію про догляд за тваринами, зокрема собаками, а дітлахи мали можливість створити розмальовки на свій смак.

На нашому майданчику ніхто не залишився байдужим, усі отримали позитив, гарні емоції та нові враження. Отож, якщо до вас прийде справжнє почуття любові та кохання, оберігайте його і не знецінюйте коштовне, дякуйте небу, зорям, квітам і обставинам, що дарують вам радість, А коли виникають  сумніви, то слухайте власне серце і звертайтеся  до творів класиків. Нехай це світле і чарівне почуття  завжди Вас окриляє, дарує вир  радощів та неймовірних емоцій!