патрон

Днями наш Патрон відвідав діток, які перебувають на лікуванні в НДСЛ Охматдит. Від такого запрошення неможливо відмовитись, адже у ці важкі часи підтримувати тих, кому найбільше потрібна допомога — наш обов’язок. Про це повідомляє ДСНС України, передає Бессарабія.UA.

Особливо, коли йдеться про дітей. Тож, харизматичний пес-ДСНС разом із друзями влаштували для маленьких пацієнтів та медичного персоналу лікарні навчально-творчу зустріч.

Так, фахівці Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України нагадали правила пожежної безпеки та безпеки на воді, а начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головне управління ДСНС України у Чернігівській області Михайло Ільєв нагадав про те, як уберегтися від вибухонебезпечних предметів. Маленькі пацієнти також готувалися до зустрічі і радо вітали рятувальників та Патрона яскравими малюнками.

Кожну історію, почуту під час візиту, ми пропустили через себе. Дуже сумно усвідомлювати скільки випробувань довелося перенести цим хлопчикам і дівчаткам. Хтось із них почав боротьбу за своє життя ще задовго до війни. Для когось із українських дітей ця боротьба почалася місяць тому, тиждень тому, вчора… можливо почнеться завтра. Адже ворожі ракети не припиняють летіти у наші домівки та руйнувати наші життя. Одне ми знаємо точно, що стійкість маленьких пацієнтів Охматдиту викликає захоплення і повагу. І ми раді долучитися до усього, що дасть їм привід посміхнутися. Війна закінчиться і на них чекатиме яскраве здорове життя, сповнене планів і мрій. А ми зробимо усе, щоб воно було безпечним.