Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

Мрія Сашка

Шестирічний хлопчик Сашко, який мешкає в Ізмаїлі, біля адміністративної будівлі районного відділу поліції, кожного дня спостерігає за роботою правоохоронців і мріє стати поліцейським. Про це розповідає Бессарабія.UA за посиланням на пресслужбу Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Побачивши захоплення сина, мама Сашка сконструювала йому одяг, схожий на однострій поліцейських, і купила іграшкові спецзасоби.

Маленький «правоохоронець» не міг не привернути до себе увагу на себе увагу місцевих поліцейських, які дізнавшись про мрію хлопчика, одразу запропонували йому екскурсію райвідділом.

«Оченята хлопчика засяяли, на знак згоди він простягнув до нас рученята, і ми пішли дивитися, як працюють стражі порядку. Познайомили з усіма дитину, розказали, хто чим займається, дали приміряти нашу амуніцію та посидіти в службовому автомобілі», — розповів про те, як наближали Сашка до його мрії, заступник начальника Ізмаїльського районного відділу поліції Віталій Карайлієв.

«Мрії кожної дитини повинні здійснюватися, а ми, дорослі, підтримувати їх і сприяти реалізації», — зауважили поліцейські Ізмаїльського РВП.

Наостанок дитину пригостили солодощами та зробили з ним фото на згадку, сподіваючись що хлопчик не полишить своєї мрії й вона обов’язково здійсниться.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.