
Світлані Веніамінівні Мельниченко, матері загиблого військовослужбовця десантно-штурмових військ Мельниченка Руслана Володимировича, вручили його посмертний орден “За мужність III ступеня”. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Кілійську міську раду.
Державну нагороду матері бійця передали голова Ізмаїльської РДА Родіон Абашев та Кілійський міський голова В’ячеслав Чернявський.
35-річний військовослужбовець загинув 1 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області.
Державну нагороду солдат в/ч А0224 Мельниченко Руслан отримав за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку згідно з Указом Президента України від 3 вересня 2023 року.
Слава Україні! Героям Слава!



