Мотиваційний гурт з неймовірною назвою MORE NEBA народився у серці України – Києві. Саме тому у піснях можна почути відгомін великого міста. Музиканти виконують музику у напрямку поп-рок – цікаве поєднання, яке не залишить нікого байдужим. Мабуть ви спитаєте, чому мотиваційний? Кожна пісня гурту спрямована надихати, спрямовувати та надавати шалений потік мотивацій.

Якщо вам потрібна термінова доза мотивації та шаленого денсу, тоді вам обов’язково потрібно поїхати наVI Міжнародний рок-фестиваль «Дунайська Січ», який пройде 28-29 червня в Ізмаїлі, і послухали MORE NEBA наживо. Хлопці впевнені, що ви будете вражені побаченим і задоволені почутим! А поки – налаштуйся на хвилю позитиву та почитай про бенд кілька цікавих фактів, якими він з нами поділився. MORE NEBA – це те, що треба! До речі, гурт підготував сюрприз для своїх фанів – саме в Ізмаїлі публіці будет представлено нового фротмена.

Як народився гурт MORE NEBA?

Творчий шлях гурту почався у 2014 році під назвою «Cheeky Cats». На той момент у гурті «Тінь Сонця» відбулась певна ротація складу і четверо колишніх музикантів ТС вирішили створити власний поп-рок/поп-панк проект. Через півтора роки було вирішено змінити і концепцію, і стилістику. Так і з‘явився гурт MORE NEBA.

А як виникла назва бенду?

MORE NEBA — саме ці два слова найкраще передають настрій тої музики, яку ми проповідуємо зі сцени. Музика — це універсальна релігія, що близька кожному і кожному потрібна.

А чому обрали для творчості саме жанр поп-рок?

Ми граємо не просто поп-рок. Наголошуємо, що це саме мотиваційний поп-рок. Наше завдання — вичистити з голови нашого слухача смурняк, зневіру, негатив і все, що з цим пов‘язано. Ми наполягаємо на тому, що все добре і що все буде добре. Головне — правильно дивитись на світ, слухати своє серце і вірити в себе. Завжди.

Чи є у вас кумири чи люди, на кого намагаєтеся рівнятися?

Кумири — ні. Приклади людей і формацій, які варті поваги і шани — безперечно.

Хто або що вплинув на вашу творчість?

В нашому гурті дуже різнопланові музиканти. Кожен пройшов свій шлях становлення і мав свої музичні орієнтири та вплив. Але якщо говорити в цілому про MORE NEBA як явище, то на нашу музику вплинули, наприклад, Hurts, 30 seconds to Mars, Rammstein, OTorvald, Oasis та багато інших.

Яку зі своїх пісень вважаєте найвдалішою?

Наразі наша найвідоміша пісня — це «Магнолія». Минулої осені ми презентували кліп на цю пісню. Досить містичний, кіношний і загадковий, де роль кіллера-ангела зіграв Павло Зібров. І загалом цю нашу ліричну пісню знають наразі найбільше. Однак, зараз ми в процесі запису альбому і вангуємо, що пісні, які до нього увійдуть, потіснять Магнолію з першого місця серед вдалих пісень.

Чи займаєтеся ви ще якоюсь діяльністю, окрім гурту?

Кожен музикант нашої банди зайнятий також різними іншими проектами. Переважно музичними. Або ж такими, які тим чи іншим чином пов‘язані з музикою.

Які плани у гурту щодо найближчого майбутнього?

В найближчих планах — представити публіці нового фронтмена колективу. До речі, це відбудеться як раз на фестивалі «Дунайська Січ». Після цього — літні фестивалі та запис альбому, зйомка декількох кліпів на пісні з грядущого лонгплею.

Чому вирішили взяти участь у фестивалі «Дунайська Січ»?

На «Дунайській Січі» дехто з наших музикантів уже грав у складі гурту «Тінь Сонця». Саме таким чином і відбулось наше знайомство. Вважаємо Дунайську Січ колоритним самобутнім фестивалем, який рік від року росте і це дуже радує. Достатньо лиш подивитись на цьогорічний лайн-ап, щоб зрозуміти, що це насправді круто. Тому ми раді бути частиною цьогорічного дійства.

Як ви вважаєте, який внесок у розвиток культурного життя України роблять такі фестивалі?

На нашу думку, внесок полягає в декількох речах. По-перше, патріотичний фестиваль на Одещині — це вже саме по собі корисне явище. По-друге, він знайомить гостей фестивалю з природною красою Півдня України. По-третє, це просто добра лепта в розвиток та популяризацію української рок (і не тільки рок) музики.

Орина Латій