
Сили протиповітряної оборони знешкодили більшість дронів, однак деякі з них завдали шкоди цивільній інфраструктурі. Зокрема, постраждало підприємство із заготівлі очерету та кілька багатоквартирних будинків, передає Бессарабія.UA з посиланням на Одеську ОДА, ДСНС та Одеську обласну прокуратуру.
У результаті обстрілу в ніч на 12 червня виникли пожежі, які оперативно загасили рятувальники ДСНС разом із місцевою пожежною командою. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Полум’я знищило два комбайни та вантажний автомобіль. Для ліквідації наслідків були залучені три одиниці техніки та 14 рятувальників від ДСНС, а також одна одиниця техніки і троє працівників від місцевої пожежної команди.
Наразі фахівці усувають наслідки ворожої атаки. Правоохоронці задокументували черговий воєнний злочин з боку російських окупантів проти мирного населення Одеської області.
Під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за ознаками воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).




