Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

Правопорушник шляхом обману зміг отримати від потерпілого суму в п’ять тисяч гривень. Тепер, окрім скоєння ряду крадіжок, незаконного заволодіння транспортним засобом та зберігання наркотиків, його судитимуть ще й за шахрайство. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Національна поліція.

Поліцейськими було встановлено, що правопорушник, перебуваючи вже у місцях позбавлення волі, продовжив свій звичний для нього протиправний вид заробляння грошей. Чоловік знайшов у телеграм-каналі оголошення львів’янина, який шукав людину для транспортування автомобільного підіймача із Одеси до Львова, і, вдавши із себе перевізника, виманив у нього 5000 гривень нібито в якості завдатку. Отримавши від потерпілого гроші на банківську картку, зловмисник пішов далі та замовив реального перевізника, однак скерував товар у місто Татарбунари до знайомої.

«У ході досудового розслідування правоохоронці викрили правопорушника та встановили місце знаходження майна потерпілого. Фігуранту оголосили підозру в шахрайстві, передбаченому ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Відповідно до чинного законодавства, чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до трьох років», – повідомила заступниця начальника слідчого відділу територіального підрозділу поліції Анастасія Черненко.

Заходи проводили співробітники відділення поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 за участю оперативного відділу державної установи «Одеська виправна колонія № 14» та під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси.