Дністровський лиман браконьєр

6 квітня в акваторії Дністровського лиману поблизу села Красна Коса Білгород-Дністровського району промисловий рибалка використав для вилову водних біоресурсів 10 сіток із забороненим кроком вічка. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Держрибагентство.

Протиправні дії чоловіка викрили державні інспектори Відділу оперативного реагування Держрибагентства під час спільного рейду з Одеським рибоохоронним патрулем.

Зловмисник незаконно добув 266 кг риби: 

  • карася сріблястого — 767 екземплярів; 
  • ляща — 34;
  • білизни — 2; 
  • краснопірки — 2;
  • судака — 1.

За підрахунками сума збитків, завданих рибному господарству, становить майже 1,3 млн грн.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Національної поліції. На порушника складено адміністративний протокол. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуту рибу, яка перебувала в снулому стані, вилучено як доказову базу до рішення суду.

У Держрибагенстві наголошують: водойми країни знаходяться під постійним контролем рибпатрульних, і всім браконьєрам загрожує сплата значних сум збитків за завдану шкоду водним біоресурсам.