Представники служби державної охорони НПП «Тузлівські лимани» зрізали металевий трос, яким був перекритий прохід по лісу над морем біля селища Лебедівка. Металевий трос та залізяччя, за допомогою якого він кріпився, пошкодили дерева до  ступеню припинення росту. У неправомірних діях працівники нацпарку звинувачують Сергія Саченка, який захопив 28 га Лебедівського урочища, що знаходиться в  зоні регульованої рекреації нацпарку.

Підприємлива родина створила у лісі платний кемпінг, беручи чималі кошти за розміщення туристів у їх же наметах та реалізує рекреантам заготовлену в лісі деревину. При цьому  Саченки не сплачують ні копійки державі у вигляді податків за експлуатацію лісової території.

Організатори незаконного кемпінгу  всіляко  перешкоджають службі державної охорони нацпарку виконувати свої прямі обов’язки та були постійними учасниками протесних акцій, які браконьєри влаштовували  проти НПП «Тузлівські лимани».

Працівники нацпарку впевнені, що правоохоронці, прикордонники, Сараталіс та чиновники Мінприроди кришують цей прибутковий бізнес вже багато років.